Vizážistka

Své okolí překvapíte svým novým vzhledem

V dnešní době je kladen velký důraz na image osobnosti. První dojem, jimž zapůsobíme je velmi důležitý a všechny chceme, aby tento dojem byl skvělý.

Líčení by mělo zvýraznit Vaši přirozenou krásu a zároveň odpovídat přiležitosti, pro kterou se líčíte.

Pokud toužíte vypadat perfektně nejen v nejdůležitějsí den Vašeho života, ale také při jiných slavnostních okamžicích a společenských akcích, nabízíme Vám různé typy líčeni. Můžete si vybrat denni, večerní, extravagantní, svatební či foto líčení.

Avšak ne každá z nás však ví, co přesně jí sluší, které výrobky z široké nabídky na trhu vybrat a jakou techniku líčení použít. Vysvětlime Vám postup a techniku líčení dle tvaru Vašeho obličeje. Budete tak sama schopna dosáhnout profesionálního výsledku. Stačí si jen vybrat správné přípravky a spravně je použít.

Ať už jste se narodila s darem umění ličit se, či se o to zatím jen pokoušíte, může být pro Vás vávštěva vizážistky velmi příjemným zážitkem. Líčení se Vám stane zábavou a radostí.

1. SVATEBNÍ LÍČENÍ

Je pro všechny nevěsty, které se ve svůj den "D" chtějí cítit krásně a být krásné. Protože nevěsta je středem pozornosti celý den, je důležité aby působila přirozeně, svěže, ale dostatečně výrazně aby i fotografie byly perfektní.

Začínáme zkouškou ještě před svatbou. Společně prokonzultujeme možnosti líčení, které vhodně doplní Vaši volbu svatebních šatů a kytice. Možností je samozřejmě také líčení ostatních svatebčanů. V našem studiu je možnost dohodnout se i s kadeřnicí.

500 Kč + zkouška líčení 350Kč

2. DENNÍ LÍČENÍ

Jak už sám název napovídá, denní líčení je určeno pro běžné líčení na každý den. Většínou v přírodních tónech. S důrazem na zvyraznění předností a korekcí případných nedostatků.

300-350 Kč

3. VEČERNÍ LÍČENÍ

Je určeno především pro zvláštní události. Může to být ples, firemní večírek, slavnostní večeře aj. Používají se tóny širší rozmanitosti a větší intenzity. Také se dají použít třpytky, lesky a výrazná barva.

350-500 Kč

4. EXTRAVAGANTNÍ LÍČENÍ

Je obdobou večerního líčení, ale může být doplněno nejrůznějšími doplňky, jako jsou nalepovací řasy, kamínky, peříčka aj. Toto líčení je vhodné na módní přehlídky, speciální akce.

5. MINI KURZ LÍČENÍ

Máte pocit, že Vás už nebaví stále stejná rtěnka a stíny, které používáte už léta? Nejste si jistá, jestli při líčení postupujete správně? Chcete se začít líčit a jednoduše nevíte jak na to? Pak je Mini kurz líčení určen Vám. Společně nejdeme vhodné líčení a ukážeme Vám postup krok po kroku. Když znáte rysy svého obličeje, dosažení perfektního výsledku nemusí trvat hodiny. Stačí si vybrat správné přípravky a správně je použít.

Proměna – toužíte po změně? Chcete překvapit partnera a okolí novou vizáží? Zavítejte k nám do studia a společně s kadeřnicí Vám pomůžeme tuto změnu uskutečnit.