Tradiční thajská masáž

Na rozdíl od klasické masáže, která spočívá v hnětení měkkých tkání, technika tradiční thajské masáže kombinuje akupresuru s protahováním, proto se jí někdy říká "jóga pro líné".

Zaměřuje na celé tělo, přičemž největší působení je soustředěno na svaly nohou, kloubů, chodidel a zad, protože tyto části těla jsou při současném životním stylu nejvíce namáhány. Masér postupně protlačuje celé pacientovo tělo svými palci, patou, koleny, předloktím nebo dlaní.

Právě protlačováním energetických center se uvolňují zablokované dráhy a tím se dosahuje nápravy a celkového fyzického i psychického uvolnění klienta. I když může být thajská masáž v případě zdravotních problémů bolestivá, pomůže tyto problémy zmírnit nebo dokonce trvale odstranit.

Blahodárné účinky

dodává celému tělu energii a ulevuje od napětí a bolesti (zad, hlavy a svalstva)
umožňuje rozproudění a uzdravení toku životní energie
pozitivně působí na krevní a lymfatický oběh
uvolňuje pohybový a svalový aparát
posiluje imunitu a povzbuzuje činnost vnitřních orgánů
napomáhá vylučování škodlivých látek z těla
pozitivně působí na psychické uvolnění a posiluje nervový systém

thajska_masaz_studio_quatro_kyjov_ohyb   thajska_masaz_studio_quatro_kyjov_socha   thajska_masaz_studio_quatro_kyjov_masaz

Objednávkový formulář

Zde si můžete předběžně rezervovat termín Vaší návštěv v našem wellness studiu. Prosím vyplňte Vaše jméno, telefonní číslo a e-mail abychom Vás mohli kontaktovat a potvrdit Vámi zvolený termín, nebo společnými silami najít termín náhradní. Předem děkujeme za správné vyplnění a odeslání Vašeho požadavku...