Klasická (rekondiční) masáž

Působení masáže

Klasická (rekondiční) masáž tvoří základ většiny používaných druhů masáží.

Slouží především k uvolnění svalového napětí u přetížených nebo naopak ochablých svalů. V dnešní době, kdy většina z nás má sedavé zaměstnání, se stává, že záda trpí nedostatkem pohybu a svaly ztrácejí napětí a zakrňují. Výsledkem pak jsou bolesti zad, krční páteře a omezení pohybové činnosti.

Také stres a pocity úzkosti či strach vedou k napnutí a zatuhnutí svalů především zad a šíje. Masáž nám tak pomůže k jejich uvolnění a prokrvení a zmírní tím jejich bolestivost. Často si teprve až po masáži uvědomíme, že naše svaly byly namožené, bolestivě napjaté a že překonávání nepříjemných pocitů s tím spojených nás stojí spoustu energie.

Masážními hmaty dosáhneme v organismu určité odezvy a léčebného účinku, a to nejen v místě působení, ale i na vzdálených místech nebo dokonce v celém organismu. Masáž je naprosto uvolňující, dá nám vychutnat pocit relaxace a pozitivního naladění.

Účinky masáže

posílení obranyschopnosti organismu
posílení krevního a lymfatického oběhu
odstranění únavy
zlepšení tělesné a duševní kondice
zlepšení vzhledu a funkce pokožky
zmírnění bolestí
celkové uvolnění a zklidnění

 

 klasicka_masaz_studio_quatro_kyjov_zena   klasicka_masaz_studio_quatro_kyjov_zena_naha   klasicka_masaz_studio_quatro_kyjov_muz 

Objednávkový formulář

Zde si můžete předběžně rezervovat termín Vaší návštěv v našem wellness studiu. Prosím vyplňte Vaše jméno, telefonní číslo a e-mail abychom Vás mohli kontaktovat a potvrdit Vámi zvolený termín, nebo společnými silami najít termín náhradní. Předem děkujeme za správné vyplnění a odeslání Vašeho požadavku...